Вступний конкурс на медико-фармацевтичні спеціальності

 

З 21 листопада розпочинається вступний конкурс на освітній курс  для отриманням Диплому про спеціалізовану медичну освіту (DFMS) та  Диплому про поглиблену спеціалізовану медичну освіту (DFMSA).

  1. Громадяни країн-не членів Євросоюзу мають право брати участь у вступному конкурсі на освітній курс для отриманням Диплому про спеціалізовану медичну освіту (DFMS) та Диплому про поглиблену спеціалізовану медичну освіту (DFMSA).
  2. Мають право подавати документи до розгляду особи, які отримали диплом лікаря або фармацевта та закінчили/навчаються в інтернатурі.
  3. Мінімальний допустимий рівень володіння французькою мовою має бути підтверджений дипломом DELF B2 або одним із сертифікатів TCF чи TEF.
  4. Документи (Le dossier N°1) мають бути передані у відділ університетського та наукового співробітництва або до Департаменту DFMS/DFMSA медичного факультету Страсбурзького університету (4 rue Kirschleger – 67085 Strasbourg) не пізніше 15 січня 2012 року.
  5. Неповні або неправильно заповнені досьє не розглядаються.

Більше інформації Ви знайдете на сайті Страсбурзького університету у рубриці DFMS/DFMSA.

Постанова від 3 серпня 2010 року про спеціалізовану медичну освіту (DFMS) та поглиблену спеціалізовану медичну освіту (DFMSA).