У Франції я вже майже два місяці, але все одно відчуття, що тільки вчора був в Україні

 
Гіясіддін

Я розпочав навчання в цьому році. У Франції я вже майже два місяці (прилетів 19 вересня), але все одно відчуття, що тільки вчора був в Україні. Зустріли мегне дуже гостинно: прямо в аеропорту Шарля-де-Голля на мене чекав привітний monsieur, який доставив мене на автомобілі до кампусу університету, де мене одразу  поселили до гуртожитку. Там я та інші студенти провели майже два тижні, вирішуючи різні формальності (медогляд, ISIC, візові процедури, страхування, пошив уніформи та інструктажі).

Але окрім цього були певні заходи з боку керівництва та студентської ради самоврядування, спрямовані на те, щоб ми познайомилися між собою. Так, був проведений Welcome Cocktail з президентом університету генералом Мішелем Ксав’єром та командиром курсу підполковником Арноу Дюлаком. Також була організована посвята, квести по кампусу та по Парижу, а також поїздка до Диснейленду.

На курсі я один українець, але в цілому тут навчаються декілька студентів КПІ, вони навіть організували слов’янський вечір для студентів групи вищих шкіл ParisTech і ще деяких університетів, що знаходяться поряд. Присутніх частували українським салом та шоколадом. Вечір вдався на славу.

Хочу передати великий привіт з Франції всім моїм знайомим, студентам та викладача!