16 - 17 листопада 2017
Укріїнський Дім, вул. Хрещатик 2, Київ, 01001
МісцеUkraine, Ukraine
Theme:France, Manifestation locale

На стенді Французького павільйону Ви зможете ознаймитись з умовами вступу до французьких вищих навчальних закладів, вартістю навчання або відсутності плати за освітні курси, можливостях навчатись у Франції на англійській мові.

Для Вашої зручності організовано презентації цих навчальних закладів: ви зможете у спокійній обстанновці отримати найповнішу інформацію про заклад, послухати запитання інших студентів, це допоможе вам розібратись і визначитись з навчальною прогроамою.

Але! найголовніше -  ви зможете детально дізнатись про різноманітні навчальні програми, можливості проживання та інші нюанси освіти у таких навчальних закладах:

EDHEC Business School

Не будемо марнословними - світове визнання говорить саме за себе: цей навчальний заклад знаходиться на 1-му місці у рейтингу Financial Times...

Презетація англійською мовою, 16 листопада о 15.10

Інститут Галілей, університет Париж 13,Вища інженерна школа

Вже понад 40 років Інститут Галілей спеціалізується у викладанні наукових дисциплін та наукових дослідженнях з математики, фізики, хімії та інформатики.

Відділ роботи по зв’язках з підприємствами • Консультативний центр працевлаштування,
• 95% випускників знаходять перше місце роботи протягом 4 місяців після отримання магістерського диплому або диплому інженера.  Багато освітніх курсів викладаються фахівцями-професіоналами з підприємств.

Презетація англійською мовою, 17 листопада о 15.30

Університет Лотарінгії та Вищі гірнича школа м. Нансі

Нараховуючи п’ятисотлітню історію університет водночас є відкривачем нових комбінаторних програм між мистецтвами,
технологіями та індустрією, що втілюється у життя у новаторських проектах як ARTEM, Інститут Jean Lamour, Інститут Lafayeyye, Biopôle тощо...

Університет складається з 53 академічних інституцій (факультетів, Вищих інженерних шкіл, Інститутів), які об’єднані в колегіуми відповідно до їх спеціалізацій. 8 Колегіумів включають усі галузі навчання.

Презетація англійською мовою, 17 листопада о 16.05

Вищий інститут прикладних наук м. Руан

Національний інститут прикладних наук дбає про різноманітність навчальних програм і робить наголос на особистісних
якостях майбутніх спеціалістів. Інженер INSA на високому рівні володіє компетенціями як наукового, так і  технологічного рівнів, що тісно переплітаються з такими необхідними якостями, як-от: вміння проводити аналіз і синтез, миттєво реагувати на зміну ситуації, здатність до роботи у команді. Випускники вміють керувати та обирати найоптимальніший шлях вирішення виробничих проблем, легко адаптуватися та вміють завчасно передбачити події. Разом з тим — це освічені, відкриті до всього нового, соціально активні особистості.

 

А щоб ви змогли краще зрозуміти, як поступити до французьких ВНЗ, як оформлювати та подавати документи, які саме кроки вам необхідно здійснити, щоб навчатись у Франції приходьте до нас на презентації:

16 листопада, 14.00: Магістратура у Франції для українських студентів

17 листопада, 14.00:  Як українським студентам поступити на  1-й курс у французькій університет

Адреса:
Укріїнський Дім, вул. Хрещатик 2, Київ, 01001
01001
Ukraine
Ukraine