Студентська робота

 

Іноземні студенти мають право працювати у Франції протягом усього періоду навчання, але ця діяльність має здійснюватися як другорядна по відношенню до навчання та не перевищувати 946 робочих годин на рік, тобто 60% від повного робочого тижня (35 годин).

Це не відкидає можливості працювати повний робочий день на канікулах, головне, щоб загальна кількість робочих годин на рік не перевищувала 964 години.

За новими правилами, студент не має проходити жодної спеціальної процедури для отримання дозволу на роботу, відтепер тільки працедавець має повідомити про прийом га роботу інозменого студента до відповідних інстанцій.

Отримання магістерського диплому дозволяє студенту ще 6 місяців перебувати на території Франції та шукати роботу за спеціальністю. Якщо студент знаходить такий вид діяльності і за умови, що він оплачується не менше як 1,5 від розміру мінімальної заробітної плати, студент має право подати документи на зміну статусу та отримати вид на проживання.

Більше дізнатись про умови французького законодавства з питань стажування та праці, ви можете у Французькій організації іміграції та інтеграції (OFII).

Французька організація іміграції та інтеграції OFII

44, rue Bargue

75732 PARIS Cedex 15

Тел. : + 33 1 53 69 53 70, факс : + 33 1 53 69 53 69

http://www.ofii.fr/