Щоб поступити до Бізнес школи Ви можете подати документи безпосередньо в той навчальний заклад, який Вас зацікавив або скористатись можливостями, які надає спільний конкурс.

Вищі французькі бізнес школи пропонують іноземним студентам, які мають диплом першого циклу вищої освіти(Лісанс чи bachelor's degree), пряме зарахування на перший рік магістратури, або, у випадку якщо бізнес школа, має відповідний цикл навчання на Ваш рівень підготовки Licence. У більшості з них запис двідбувається за результатами конкурсу.

Спільні конкурси організовують деякі бізнес-школи і студент може подавати лише один пакет документів, який розглядається всіма закладами обєднаними для цієї мети.

Нижче ми наводимо найбільш відомі конкурсні програми.

Конкурс SAI (Відділення міжнародного зарахування)

На вступ до Шкіл: Audencia Nante, CERAM Business School (перетворилася на Skema після злиття з Групою ESC Lille), EMLYON Business School, ESCP Europe та HEC Paris

Умови конкурсу: анкета кандидата(заповнення в режимі он-лайн), проходження іспитів Tage-Mage чи G-MAT, співбесіда(організовано в Україні, Посольством Франції в Україні)

Строки: запис до 10 лютого на зимову сесію та до 22 лютого на весняну сесію

Сайт: www.sai.ccip.fr

Конкурс Universa

На вступ до Шкіл: BEM Bordeaux Management School, Euromed Manageùent (Marseille), ICN Business School (Nancy), Reims Management School, Rouen School of Management, ESCEM (Tours-Poitiers)

Умови конкурсу: запис он-лайн, Tage-Mage та тест з англійської мови, чи G-MAT, співбесіда.

Строки: 30 березня(для навчання французькою) / 30 травня(для навчання англійською)

Сайт: www.universa-france.com

 Конкурс Passerelle World

На вступ до Шкіл: ESC Amiens, ESC Bretagne (Brest), EM Normandie, ESC Chambéry Savoie, Groupe ESC Clermont, Groupe ESC Dijon Bourgogne, ESC Grenoble, Groupe Sup de Co La Rochelle, Advancia Paris, Negocia Paris, ESC Saint-Etienne, EM Strasbourg, Groupe ESC Troyes,

Умови конкурсу: анкета кандидата (заповнення в режимі он-лайн), проходження іспиту Tage-Mage чи G-MAT, співбесіда

Строки: 30 квітня 2010 року

Сайт: www.passerelle-world.com/