Студенти, які бажають отримати освіту у Франції, мають можливість обрати англомовну чи франкомовну програму навчання. Поза тим обов’язково треба співвіднести рівень лінгвістичної підготовки з вимогами закладу, до якого Ви хочете вступити.

Для вступу на перший (L1) та другий (L2) курс навчання в університеті (рівень бакалаврату) чи архітектурній школі кандидати з інших країн, зокрема й України, мають обов’язково пройти процедуру подання документів на перший цикл вищої освіти – DAP. У цьому випадку майбутні студенти мають підтвердити свій рівень володіння французькою мовою, склавши іспити на отримання диплому DELF B2 або TCF DAP, або TCF, залежно від критетріїв заповнюваного вами досьє.

У інших випадках: для вступу до навчального закладу на третій курс L3 (бакалаврат), магістратури (Master 1/ 2) або Аспірантури (Doctorat) чи до Вищої школи, немає загальноприйнятих правил прийому, кожен навчальний заклад встановлює свої вимоги щодо рівня володіння французькою мовою. Інформацію про це можна знайти на сайті вузу, який Ви обрали, або звернутися електронною поштою безпосередньо до особи, яка займається роботою з іноземними студентами.