Я обираю Францію тому що:

1) Іноземні та французькі студенти рівні!
У Франції не існує різниці між іноземними і французькими студентами: правила вступу до вищих навчальних закладів, вартість навчання та дипломи є однаковими для всіх.

2) Ти не один! Франція - третя країна у світі за кількістю іноземних студентів
Більш ніж 260 000 іноземних студентів, тобто близько 12% студентства, вибирають навчання у Франції; відтак Франція посідає третє місце у світі за прийому іноземних студентів.

3) Різоманітні та якісні освітні курси
Мережа із 3500 державних та приватних навчальних закладів та дослідницьких центрів, визнаних на міжнародному рівні, своїм корінням йде до історичних традицій якісної освіти. Це – 83 університета, близько 200 Вищих інженерних шкіл, більше ніж 200 бізнес-шкіл, 120 Вищих шкіл мистецтв, 20 архітектурних шкіл. Сюди також треба додати більше ніж 3000 інших спеціалізованих вищих шкіл, які готують спеціалістів для різноманітних галузей: соціологія, парамедицина, туризм, спорт, мода, дизайн, чи короткострокові вищі освітні курси при ліцеях, які готують до отримання Свідоцтва технічного спеціаліста з вищою освітою, а також підготовчі курси до вступу у Вищі школи.

4) Французька держава допомогає УСІМ студентам

Допомога та знижки студентам надаються на всіх рівнях щоденного життя, гарантуючи при цьому якісний рівень життя , а саме : сучасна система охорони здоров’я, налагоджена система громадського транспорту, допомога з житлом, знижки на харчування у мережі студентських ресторанів, знижки на відвідування культурних та спортивних закладів… Навчаючись у Франції студенти користуються налагодженою системою пільг у громадському транспорті, доступними цінами на харчування у мережі студентських ресторанів (~3 євро/комплексний обід), тощо.

.

5) Французька держава інвестує в освіту студентів
У 2007 році 23,7 млрд €, що відповідає 1,3 % ВВП, було призначено для потреб освіти. Це фінансування забезпечує гарантію якості освіти та отриманих дипломів. У державних освітніх закладах уряд фінансує значну частину витрат на освіту кожного студента (від 8000 до 14 000 € на рік). Ця система, запроваджена на національному рівні, дає змогу утримувати витрати щодо запису до навчальних закладів на найнижчому рівні у світі і при цьому гарантує високу якість освіти.

6) Високі досягнення науки - гарантія якості освіти
Всесвітнє наукове визнання Франції пов’язане з досягненнями французьких учених у таких різноманітних галузях як: космічні дослідження, транспортні системи, електроніка, телекомунікації, хімія, біологія, медицина та математика.

7) Міжнародне визнання
Центри з розвитку науки та освіти сприяють активізації співпраці цих галузей і підтримують високі показники французьких досягнень на міжнародному рівні.

8) У самому центрі Європи
Сусідство Франції з 9 країнами надає ідеальну можливість для знайомства з усією Європою. Близьке розташування таких міст як: Амстердам, Лондон, Берлін, Брюссель, Барселона, Мюнхен або навіть Мілан дає можливість коротких подорожей вихідного дня або на довший період часу.

9) Ближче до реального життя
Ще один доказ європейської інтеграції — це значна кількість французьких навчальних закладів, які співпрацюють з європейськими компаніями, де студенти проходять стажування з метою набуття досвіду та збагачення знань.

10) Одна з найсильниших світових економік
Франція посідає 5-те місце у світі за економічним розвитком, і крім того, вона є однією з найсприятливіших країн для іноземних інвестицій.